מצלמות אבטחה לבית

יום חמישי, 03.08.2017, בשעה 17:01

נכון להיום, לעומת שנים קודמות שבהן הייתה פחות מודעות לנושא, כולנו יכולים להבין את החשיבות הקריטית של התקנת מצלמות אבטחה לבית. עד לפני כמה שנים דיירים, בעלי בתים ולקוחות פרטיים באופן כללי לא היו מודעים לצורך הזה, הטכנולוגיה הייתה לא מפותחת מספיק או שכל העסק היה נדמה כיקר מדי לבתים פרטיים.

מדוע להתקין מצלמות אבטחה לבית

בתוך הבית שלך, מן הסתם מקובצים כל הדברים החשובים בחייך, כגון תכשיטים, דברי ערך סנטימנטלי, אלקטרוניקה ועוד. אבל הסיבה האמתית להתקנה של מצלמות אבטחה לבית היא הרבה יתר מהותית מסדרה של חפצים.

אף אחד מאתנו לא רוצה לראות את ההורים או הילדים שלו נפגעים, אולם ברוב המקרים נבצר מעמנו לשמור עליהם עשרים וארבע שעות ביממה. יחד עם זאת, כולנו היינו עדים בשנים האחרונות לזוועות שמתרחשות לתינוקות הנשארים עם המטפלת הלא נכונה, או להתעללות בקשישים מצד חלק מהמטפלים בהם – וכמובן לפריצות וגנבות שעלולות חלילה להציב את דיירי הבית במצב של סכנה אמתית. אם חשוב לך להבטיח מעקב שוטף אחר מה שמתרחש בבית, מומלץ מאוד לשקול התקנה של מצלמות אבטחה לבית.

אילו סוגים של מצלמות אבטחה קיימים?

גולן נט מספקת את מרב הפתרונות בכל מה שקשור למצלמות אבטחה לבית או לעסק. יש מגוון רחב של סוגי מצלמות לכל מני צרכים כשרובן הגדול של המצלמות יתחברו לכרטיס הקלטה, שנתוניו יועברו אוטומטית למחשב. למשל, מצלמות אבטחה שניתן להתחבר אליהן מרחוק ואפילו מהנייד האישי שלך.

ישנן מצלמות אבטחה אשר מבטיחות איכות צילום גם בשעות החושך, ישנם דגמים של מצלמות עם סוללות גיבוי, כאלו המאפשרות ושליטה ברמת הקירוב של הצילום, בזווית הראייה ועוד – מומלץ להתייעץ עם מומחה מטעם גולן נט כדי לוודא את התאמת המצלמות לצורך שלך.

היתרונות של חברת גולן נט בהתקנת מצלמות אבטחה לבית

גולן נט מומחית במערכות אזעקה, מצלמות אבטחה במעגל סגור, אינטרקום ותשתיות רשת. אנו מתמחים בעבודה אסתטית ונקייה כשמדובר בהתקנת מצלמות אבטחה לבית – בדגש על הסתרה אפקטיבית של המצלמות ומציאת המקומות הפרקטיים ביותר להתקנה. המומחים שלנו מקפידים על אפיון צרכיך באופן מדויק ומוודאים שהם אכן מקבלים את המענה האידאלי.

נגישות