מערכות אזעקה

יום רביעי, 08.02.2017, בשעה 20:32

מתי ובאילו מקרים מומלץ להתקין מערכות אזעקה לבית? מהי חשיבותה של בחירת חברה מקצועית המתמחה בהתקנת מערכות אזעקה? אילו סוגים של מערכות קיימות וכיצד ניתן לבחור את הסוג הנכון?

אנשים רבים מתלבטים בשאלה: האם כדאי להתקין מערכת אזעקה בבית או שמא כדאי להמשיך לסמוך על הפתרונות המסורתיים? אז מתי כן כדאי להתקין? כאשר אתם גרים בבית גדול בו אינכם נמצאים ברוב שעות היום, כך שהבית ריק למשך שעות ממושכות, התקנת מערכות אזעקה תהיה הפתרון המתאים. בעזרת מערכת אזעקה מתקדמת תוכלו למנוע חדירה אל הבית כאשר אינכם נמצאים ובמקרים רבים תוכלו אף למנוע מאורחים לא רצויים להתקרב. אם אכן הייתה חדירה המערכת תתריע על כך בפני מוקד האבטחה, כך שתוכלו להיות כמה שיותר רגועים.

מתי הזמן הנכון להתקנת מערכות אזעקה?

אף על פי שמערכות אזעקה שימושיות בכל עונות השנה, אם אין בביתכם מערכת כזאת, הזמן הטוב ביותר להתקינה יהיה לפני עונת הקיץ או בתקופות החגים. הסיבה לכך היא כי במקרים רבים בתקופות אלו בני הבית יוצאים לחופשה והבית נותר ריק, מה שמזמין פורצים לנצל את ההזדמנות. בעזרת התקנת מערכות אזעקה מתוחכמות ניתן למנוע מקרי פריצות ואף למנוע ולהימנע מעוגמת הנפש ומנזקים כספיים.

החלטנו להתקין מערכת אזעקה. כיצד ממשיכים?

אם הגעתם להחלטה על התקנת מערכות אזעקה, עליכם לדעת כמה דברים לפני כן. ראשית כל יש לבחור את החברה המתאימה, רצוי כי תהיה זו חברה מומחית בתחומה ולה ניסיון בתחום אשר תוכל לאתר את נקודות התורפה השונות ולסייע לכם לבחור את מערכות האזעקה המתאימות. שנית עליכם להכיר את סוגי המערכות, על הטכנולוגיות שמאפיינות אותן. לרוב מערכות אזעקה כוללות גלאים שונים אשר מפוזרים ברחבי הבית ואלו אשר מזהים את הפורץ ומתריעים על כך למערכת המרכזית. בין המערכות שקיימות ניתן למצוא מערכת אזעקה קווית, מערכת אזעקה אלחוטית ומערכת אזעקה היברידית.

נגישות