בית חכם כאמצעי לחיסכון בהוצאות

יום רביעי, 24.01.2018, בשעה 12:32

מה מגדיר בית כ-"חכם" וכיצד הוא חוסך בהוצאות משק הבית? איך הופכים את הבית שלי לחכם? ואילו מערכות יכולות להתחבר לבית חכם?

מבנה מגורים בעל מערכת שליטה ממוחשבת החולשת על אמצעים אלקטרוניים שונים שמשתלבים באורח החיים של הדיירים נקרא בית חכם. מערכת הבית החכם מפוקחת באמצעות שורה ארוכה של בקרים, מעבדים ומחשבים וכך היא למעשה משפרת את איכות החיים ומסייעת לחסוך בהוצאות. כיום כבר ברור שמשתלם לשלב את מערכות השליטה הממוחשבות בכל סוגי הבתים והבניינים ואפשר לעשות זאת בקלות ובמהירות.

גם הבית שלי יכול להיות חכם?

בהחלט! גולן נט מתמחה בבניית מערכות בית חכם ומזמינה אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים. אם עד היום רק חלמת על שליטה מרחוק במערכות הבניין, הגיע הזמן לנצל את יתרונות המאה ה-21. אנחנו גם מוכרים וגם מתקינים ציוד שנקנה ויש אחריות של שנה על המוצרים והשירותים השונים שלנו. גם הבית שלך יכול להיות חכם יותר ובזכות גולן נט המשפחה כבר תודה לך.

ההיבט הכלכלי של מערכות בית חכם

השקעה חד פעמית ברכישת והתקנת מערכות בית חכם משתלמת בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר, המערכת הממוחשבת מאפשרת לבצע פעולות שגרתיות ללא מגע יד אדם ולהגביר את הנוחות. כמו כן, המשתמשים יכולים לתזמן את פעולת המערכות לקראת חזרתם אל הבית או לחילופין לתזמן את הכיבוי. הדבר מביא סוף להפעלה לא רצויה של האור, המזגן או החימום וחוסך מאות שקלים בשנה.

כדאי להכיר – עלייה בערך הנכס

בטווח הארוך, מערכות בית חכם מעלות את ערך הנכס. התקנת המערכות כרוכה בהתאמת מפסקים ובהגדרת פרוטוקולים משוכללים ומאובטחים. כל אלו נשארים בבית גם אחרי שמוכרים או משכירים אותו. המשמעות היא עלייה של עשרות אחוזים בערך הנכס ואפשרות לייצר יתרון בהשוואה לבתים דומים באותו רחוב.

אילו מכשירים מחברים לבית החכם?

רוב בעלי הבתים עדיין לא מבינים לגמרי את היתרונות והשימושים של בית חכם. על קצה המזלג כדאי להזכיר שניתן לחבר לא רק את מערכת התאורה, התריסים והווילונות לבית החכם אלא גם את הדלתות והשערים. כמו כן, מערכות בית חכם מתחברות בקלות למערכות החימום ומיזוג האוויר, למערכות האזעקה והאבטחה ולמערכות ההשקיה. בעלי בתים שממש רוצים להתפנק יכולים לחבר את מערכת הבית החכם למערכת הטלוויזיה, המוזיקה והתקשורת או אפילו למכשירי המטבח ומכשירי החשמל.

מה צריך לדעת על מנת להפעיל את המערכת?

הפעלת מערכות בית חכם לא דורשת שום סוג של מיומנות טכנית. גם אנשים שאין להם אוריינטציה טכנולוגית יכולים להשתמש במערכות מן הסוג הזה, להגדיר אותן לפי צרכים ספציפיים ולנצל את היתרונות שלהן. המערכות מגיעות עם ממשק אינטואיטיבי והן זמינות לגברים ונשים בכל הגילאים.

בית חכם הוא ההתמחות שלנו

גולן נט תשמח להפוך את הבית שלך לחכם יותר. רק נותר לך לחייג 073-7826782 ונעמיד לרשותך אנשי מקצוע מעולים שיסייעו לך לנצל עד תום את כל היתרונות של בית חכם.

נגישות