אינטרקום לבית

יום שני, 12.06.2017, בשעה 22:15

מתי מומלץ להתקין אינטרקום לבית? האם כל בית יוכל ליהנות מהיתרונות של מערכת אינטרקום? מה היא העלות של התקנת אינטרקום בבית פרטי? ולמי כדאי לפנות לטובת התקנת אינטרקום לבית במחיר משתלם?

אינטרקום לבית הוא הדרך הטובה ביותר לברר למי בדיוק ניתנת האפשרות להיכנס לשטחו של הבית שלך. מעבר ליתרונות הבטיחותיים הרבים שמקנה לך אינטרקום, ישנם גם יתרונות רבים של נוחות השימוש ומימוש מלוא הפוטנציאל של המבנה שלך. התקנת אינטרקום מומלצת לבתים פרטיים כמו שהיא חיונית עבור בנייני מגורים וכיום ניתן להתאים את אופי ומחיר מערכת האינטרקום הביתית שלך לצרכים שלך. לקראת התקנת מערכת אינטרקום לבית מומלץ מאוד להיוועץ עם גורם מקצועי אשר יוכל להסביר לך כיצד כל מערכת תשתלב בחיים שלך ובאילו יכולות של המערכות השונות אין לך באמת צורך.

מתי יש להתקין מערכות אינטרקום לבית?

הזמן הטוב ביותר להתקין מערכות אינטרקום הוא בעת הקמת המבנה, היות שניצול התשתיות הפתוחות יאפשר לך להוזיל בצורה משמעותית את מחיר התקנה ויפתח בפנייך אפשרויות רבות.

יחד עם זאת, אף על פי שזמן ההתקנה האידיאלי הוא במהלך הבנייה, הודות לחידושים טכנולוגיים מודרניים ולשיטות התקנה חדישות, ניתן כיום להתקין מערכת אינטרקום לבית פרטי או לבניין מגורים בכל זמן. התקנת מערכת אינטרקום כבר אינה מצריכה שבירה של קירות או החלפה של הדלת הקדמית שלך – וניתן להתאים את המערכת כך שתשתלב כמעט בכל מבנה.

האם באמת יש צורך באינטרקום לבתים פרטיים?

בתי קרקע עם חצר הם מטרות נוחות עבור מגוון רחב של גורמים עברייניים. כבר מבחינה תודעתית, האינטרקום משמש גורם מרתיע כמו שהוא הופך את דיירי הבית מוגנים יותר על ידי הקניית שליטה על האנשים הנכנסים לשטח הבית.

מעבר לכך, בתים פרטיים עם גדר ושער משאירים לעיתים קרובות את השער לא נעול על מנת לאפשר כניסה של אורחים, שליחים וכדומה. התנהלות זו מובילה לטווחי זמן ארוכים שבמסגרתם הדרך אל בית פרוצה עבור כל מי שמעוניין להיכנס. אינטרקום לבית פרטי מאפשר לך ולכל בני המשפחה שלך לסגור את השער ולפתוח אותו בקלות מבלי לצאת מהבית. מערכות האינטרקום המתקדמות שלנו יכולות לעבוד בסינרגיה עם מערכת האזעקה שלך ובכך להעלות את רמת האבטחה של הבית בצורה משמעותית.

כיצד בוחרים את החברה המתקינה אינטרקום לבית

בעת בחירת החברה אשר תתקין עבורך את האינטרקום לבית, חשוב מאוד שלא להתפשר על הניסיון והמוניטין של החברה. התקנה חובבנית של האינטרקום מובילה, במקרים רבים, לתקלות רבות ולהתקנה של מערכות אשר אינן מתאימות לאופי השימוש של הדיירים. חברה בעלת ניסיון תוכל לספק לך אחריות, להתקין את המערכת האידיאלית עבורך ולתת לך מענה במקרים של תקלות בעתיד.

גולן נט – מערכות אינטרקום שאפשר לסמוך עליהן

גולן נט היא מחזיקה בניסיון רב בכל האספקטים של התקנת מערכות אינטרקום, מצלמות ומערכות אבטחה ועוד לבתים פרטיים, בניינים ועסקים בכל רחבי הארץ. בעזרת אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, ציוד מתקדם ואחריות מלאה על תהליכי העבודה ועל התוצאה, ביכולתנו לעזור לך להתקין אינטרקום לבית באופן שישתלב בחייך – וישדרג אותם.

כל מה שנשאר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת!

נגישות