תקשורת מחשבים

תקשורת מחשבים (רשתות תקשורת)

רשתות תקשורת הן בעידן המודרני חלק בלתי נפרד מבתים פרטיים, עסקים ומוסדות. עם זאת, הקמת הרשתות עדיין דורשת מומחיות ומיומנות ברמה גבוהה. הסיבה לכך קשורה לתלות ברשתות תקשורת ולאופן שבו תקשורת מחשבים משפיעה כמעט על כל היבט בחיים שלנו. כמו כן, יש צורך בתכנון הרשתות בהתאם לצרכים שמוגדרים מראש ועל בסיס איסוף פרטים מאתר הלקוח.

סוגי מערכות תקשורת

יש כמה סוגים של מערכות שאותן ניתן להקים לטובת תקשורת מחשבים. ראשית, המערכות יכולות להתבסס על תקשורת קווית או אלחוטית. תקשורת קווית נחשבת יציבה יותר אך היא מחייבת תשתית מתאימה, בעוד תקשורת אלחוטית היא מטבעה מודולארית – אך בטוחה פחות מפני פריצות. שנית, חלק ממערכות התקשורת ניתן להתקין על בסיס תשתיות קיימות וזאת לטובת חיסכון בהוצאות. כמו כן, בתחום המוסדי קיימת אפשרות להתקנת חוות שרתים וגלישה אלחוטית ובתחום הפרטי הדגש הוא על רוחב פס.

רשתות תקשורת לבתים פרטיים

רשתות תקשורת שמותקנות בהתאמה לצרכים של בתים פרטיים משפרות את חווית הגלישה באינטרנט. ראשית, אלו רשתות שמתוכננות לפי צרכי הלקוחות ותוך שמירה על מרחב גדול של גמישות והתאמה לצרכים עתידיים. שנית, הוצאה חד פעמית על הקמת רשתות תקשורת לבתים פרטיים משתלמת מבחינה כספית. היא משפרת את מהירות הגלישה באינטרנט ללא צורך בתשלום חודשי נוסף לספק ובעזרתה אפשר להשביח נכסים לפני מכירה או השכרה.

הקמת רשתות תקשורת לעסקים

עסקים קטנים, בינוניים וגדולים תלויים ברשתות התקשורת שעומדות לרשותם. בעזרת רשתות יציבות ואמינות אפשר לשמור על קשר עם לקוחות וספקים ולקבל פניות למוקדי מכירות או שירות. כמו כן, רשתות התקשורת קובעות במידה רבה את המוניטין של העסק בפני הלקוח ואת רמת הזמינות שלו עבור הקהל הרחב.

רשתות תקשורת מחשבים לעסקים

עסקים גם זקוקים לרשתות תקשורת מחשבים על מנת להבטיח עבודה רציפה וביצועים. התפוקה של העסק מושפעת באופן ישיר מהיציבות של רשתות תקשורת מחשבים ומהאפשרות להתחבר אליהן ממחשבים ניידים, נייחים או באמצעות WIFI. למעשה, הקמת ותחזוקת רשתות התקשורת היא חלק חשוב בשירותי המחשוב של העסק ופתרון יעיל לחיבור מחשבים שנמצאים במרחקים גדולים זה מזה.

רשתות תקשורת למרכזיות וטלפונים חכמים

התקנה של מערכות תקשורת מתקדמות מאפשרת להשתמש במרכזיות טלפון לעסקים. בעזרת הרשתות ניתן להפעיל בקלות ובצורה חסכונית מערכות טלפונים IP, מערכות IVR, דואר קולי, מענים ונתבים קוליים ואפילו מערכות מוזיקה, מערכות רישום שיחות ומרכזיות דיגיטליות או אנלוגיות. בתוך כך, הקמה מקצועית ואמינה של הרשתות היא תנאי מקדים להפעלת טלפונים חכמים מכל סוג ולשימוש בהם לתקשורת ישירה ועקיפה.

איך מקימים תקשורת מחשבים ורשתות?

תהליך הקמת תקשורת מחשבים והתקנת רשתות תקשורת מחייב התקנת נקודות רשת מסוג CAT5E, CAT6 או CAT7. לאחר מכן מתבצע חיבור והתקנת מרכזיות אנלוגיות ודיגיטליות, כאשר במקביל יש צורך בהתקנת ארון תקשורת יחד עם הציוד הנלווה ובו סוויטש (Switch), פאצ' פאנל (patchpanel) מאוורר למניעת הצטברות חום, כבלי תקשורת, מגשרים וכו'.

חשיבות תו התקן

הציוד המשמש להקמת תקשורת מחשבים והתקנת רשתות תקשורת חייב להיות בעל תו תקן. תו התקן ניתן רק לציוד בטיחותי, יעיל ומאובטח שמגן על מערכות התקשורת ועל הרשתות. כמו כן, את התקנת הציוד צריך לבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים. בשירות מקצועי שניתן יחד עם אחריות אפשר להפיק ערך מוסף מההתקנה ולשמור על שביעות רצון הלקוחות לאורך זמן.

נציגי גולן נט מחכים לך במספר 073-7826782 עם פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת עבור הקמת רשתות תקשורת בפריסה ארצית.  

Forma-0-1

צור קשר

נגישות