מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

גולן נט מעניקה שירותי יעוץ והתקנה למגוון מערכות אזעקה לבית ולעסק. ישנם סוגים שונים של מערכות אזעקה המסופקות על ידינו והן:

מערכת אזעקה קווית

מערכת בה הגלאים מחוברים ליחידת הבקרה בצורה קווית. גולן נט מספקת שירותי התקנה לתשתית הכוללים חציבה והשחלת קווים. היתרונות של המערכת הקווית על פני המערכת האלחוטית הם: 

  • מחיר אזעקה קווי מוזל יותר ממערכת אלחוטית
  • ניתן לחבר למערכת קווית יותר סוגים של גלאים ורכיבים.
  • במערכת אזעקה קווית אין צורך בהחלפת סוללות.
  • מערכת אזעקה קווית הינה מערכת יציבה יותר. 

מערכת אזעקה אלחוטית

במערכת זו גלאי הנפח מתקשרים עם הרכזת באמצעות שידור אלחוטי, מערכת זו נוחה יותר להתקנה ועדיפה מבחינה אסתטית. המערכת האלחוטית מאפשרת לקלוט גלאים אלחוטיים במרחקים ארוכי טווח. המערכת האזעקה האלחוטית הינה מערכת שמתאימה למגזר הפרטי ולמגזר המוסדי והעסקי.

מערכת אזעקה היברידית

זו היא מערכת משולבת המאפשרת חיבור של גלאים קוויים וחיבור של גלאים אלחוטיים זהו פתרון אפשרי במקומות בהם ישנה מגבלת תשתית. היתרון של המערכת ההיברידית הוא שבבתים ובבתי עסק אשר ישנה תשתית קיימת ומעוניינים להתקין מערכת אזעקה ולכסות אזורים נוספים שאין בהם תשתית, מערכת אזעקה היברידית היא פתרון פרקטי ויעיל.

כל המערכות הנ"ל ניתנות לחיבור לתשתית טלפוניה ולמוקד בקרה מאויש בעת התקנת מערכת אזעקה. אנו מתקינים מערכות אזעקה לבית מהמתקדמות והחכמות ביותר, כמו כן אנו משווקים וממליצים על התקנת מערכת אזעקה של חברת RISCO מכיוון שבמערכת זו ישנם הרבה אפשרויות כמו חיבור אפליקציה למערכת האזעקה, שילוב במערכת אחת של קווי ואלחוטי, חיבור בית חכם למערכת האזעקה, חיבור מצלמה למערכת האזעקה וצפיה במקום האירוע בזמן אמת.

כמו כן אנו מתקינים גם מערכות של חברת PIMA ושל חברת VISONIC.

להצעת מחיר וקבלת פרטים לגבי התקנת מערכת אזעקה חייגו – 073-7826782

Forma-0-1

צור קשר

נגישות