בית חכם

בית חכם

גולן נט גאה להביא לישראל את הפתרונות המובילים והמתקדמים ביותר של בית חכם. נציגינו ישמחו להתאים עבורך ציוד חדש ומאובטח ולהסביר לך על הטכנולוגיה שתשנה את חייך. נוסף על כך, אנו מקפידים על בקרת איכות ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר ואתנו המשפחה שלך תרגיש בטוחה בתוך ומחוץ לבית. היתרון העיקרי שלנו בא לידי ביטוי בריכוז מגוון שירותים תחת קורת גג אחת – לרבות התקנת הציוד שנקנה על ידך באופן עצמאי.

מדוע כדאי לך להיעזר באמצעי בקרה חכמים של בית חכם?

מבחינה טכנית, המשמעות של בית חכם היא פיקוח על מערכות חיוניות באמצעות חיישנים, מפעילים מבוקרים ועוד. אנו נטמיע את מערכת השליטה הממוחשבת במערכות הבניין הקיימות ובמידת הצורך נחליף את המפסקים הרגילים במפסק מבוקר ובמערכת חשמל חכם. כמו כן, נשמח לשמוע על הצרכים שלך כדי להגדיר את דרגת האוטונומיה של המערכת: החל בעצמאות יחסית ועד שליטה ישירה. התוצאה תהיה אמצעי בקרה חכמים שמשפרים את איכות החיים שלך ואף משביחים את ערך הנכס.

הבה נבחן כיצד זה קורה:

חיסכון בעלויות מתחיל בשליטה חכמה במערכות החשמל של בית חכם

ראשית, התקנת מערכת בית חכם היא גם משתלמת עבורך מבחינה כלכלית – בטווח הקצר והארוך. מיד לאחר התקנת המערכת ניתן יהיה לשלוט מרחוק במנגנון של התריסים, התאורה והווילונות וכבר אחרי כמה שבועות יצטמצמו הוצאות החשמל באחוזים ניכרים. יתרה מזאת, אנו מתחייבים להשתמש רק בבקרים משוכללים שכבר הוכיחו את עצמם כדי לחסוך עבורך בהוצאות חשמל ותחזוקה לשנים הבאות.

מיזוג אוויר וחימום מים – חיסכון חכם ונוחות מוגברת

מערכות בית חכם מאפשרות לך לחסוך מאות שקלים בשנה על הפעלת חימום או מיזוג בחדרים לא מאוכלסים. במקום להמשיך לשלם ביוקר, עדיף להשתמש במשאבים בחוכמה ולהפוך הוצאה חד פעמית להשקעה משתלמת. מערכות הבית החכם של גולן נט הן מה שחיכית לו כדי לחסוך זמן וכסף ואנו מתחייבים להציב את הנוחות שלך בראש סדר העדיפויות.

מערכת אבטחה חכמה – שתשמור על הבית שלך

מערכות האזעקה והאבטחה יחוברו על ידי אנשי המקצוע שלנו למערכת הבית החכם שלך, כדי להעניק לך את תחושת הביטחון שמגיעה לך. מלבד בחירה מוקפדת של מערכת אבטחה יעילה ואפקטיבית, אנו נדאג לחיבור למערכת ממוחשבת כדי להחזיר לך את השליטה. כבר בתוך כמה שעות נבחר עבורך את המערכת המתאימה ביותר ונספק לך פתרונות מעולים בתחום האבטחה החכמה.

הבית החכם שלך אף ידבר עם הדלתות והשערים

הניסיון שלנו מוכיח שהדברים הקטנים הם החשובים ביותר באבזור עם מערכות בית חכם. כתוצאה מכך, אנו מקצים עבורך מומחים להתאמת מערכות בית חכם עבור דלתות ושערים. כך נגן על המשפחה שלך מהרגע הראשון, נתקין עבורך את המערכות החדשות ביותר ונדאג שגם החניה או הכניסה יהיו מאובטחים. לא משנה איזה דלתות ושערים כבר יש לך בבית, הבקרים המשוכללים של גולן נט יעשו עבורך את העבודה.

לא לשכוח את הגינה – גם השקיה יכולה להיות חכמה

מערכות הבית החכם שלנו מקיפות את כל הנכס שלך, לרבות החצר או הגינה. בפועל – מלבד כל היתרונות לעיל – ביכולתך להשתמש בשירותינו על מנת לחבר את מערכות ההשקיה למערכת ממוחשבת. בעזרת המערכות של גולן נט ההשקיה שלך תהיה חסכונית יותר, חיישנים ידאגו שהצמחים שלך יקבלו מים ומפעילים מבוקרים וברזים אף ידאגו לתחזוקה יום יומית בלי אף מעורבות מצדך.

שנה אחריות וזמינות לכל שאלה

כל שירותי גולן נט מסופקים עם שנת אחריות מלאה. אנו נותנים אחריות על המוצרים ועל ההתקנה ועומדים לרשותך עם תשובות לכל שאלה. השירותים שלנו כוללים את תכנון המערכת, את אספקת הציוד הנדרש ואת ההתקנה המקצועית בבית החכם שלך.

רוצה לגור בבית חכם? כל שעליך לעשות הוא לחייג למספר 073-7826782 או להשאיר פנייה באתר כעת – והחלום שלך יהפוך במהרה למציאות!

Forma-0-1

צור קשר

נגישות