אינטרקום

אינטרקום

התקנת מערכות אינטרקום

בדומה לדברים רבים בעולם של היום, מערכות אינטרקום מסוגלות לענות על מגוון רחב של צרכים עסקיים ואישיים והתאמה של מערכת האינטרקום לצרכים שלך יכולה לחסוך לך זמן וכאבי ראש רבים. השירות של גולן נט מתחיל כבר בשלבים הראשונים של הבנת הצרכים שלך והתאמת מערכת האינטרקום האידיאלית עבורך. במאמר זה נסקור עבורך מספר ממערכות האינטרקום השכיחות ביותר לבתים פרטיים ומשותפים.

מערכות אינטרקום המחוברות לקו הטלפון הביתי

מערכות אינטרקום מסוג זה הינן מתקדמות יחסות והן מאפשרות לך לוותר על הפאנל הפנימי ולתקשר עם אנשים הרוצים להיכנס ואף לפתוח עבורם את הדלת דרך הטלפונים הקווים הנמצאים במבנה.

מערכות מסוג זה חוסכות עבורך את הצורך לקום לפאנל בכל פעם על מנת לשחרר את נעילת דלת הכניסה וניתן לחבר אותן ליותר מקו טלפון אחד כך שהן יכולות להתאים לבניינים משותפים.

מערכת בסיסית בעלת שפורפרת

מערכת אינטרקום בעלת שפורפרת הינה ממערכות האינטרקום הבסיסיות ביותר והיא מאפשרת לשמוע ולדבר עם אנשים הנמצאים בדלת הכניסה ואף לפתוח את נעילת הדלת מרחוק.

מערכות אינטרקום מסוג זה כוללות פאנל חיצוני לצד דלת הכניסה ופאנלים בעלי שפורפרת בנקודות רלוונטיות. ניתן להרכיב מערכות אינטרקום בעלות מספר נרחב של נקודות תקשורת לפיחה מרוחקת של נעילת הדלת. רמת האבטחה של מערכות מסוג זה הינה נמוכה.

מערכת אינטרקום הכוללת מצלמה

מערכות אינטרקום מסוג זה מאפשרות לך לזהות במהירות וביעילות את אלו המצלצלים בדלתך. הודות למסך האיכותי הנמצא לצד כל פאנל המסוגל לשחרר את נעילת הדלת, ניתן לראות ולתקשר עם האנשים הנמצאים מחוץ לסף הדלת ולפתוח אותה בקלות.

מערכת אינטרקום בעלת קודן

בעזרת הוספת קודן למערכת האינטרקום שלך ניתן לאפשר כניסה מהירה ופשוטה עבור אנשים ספציפיים מבלי להסתכן מבחינת אבטחה. מערכת זו מאפשרת כניסה חופשית בעת הזנת הקוד.

מערכת אינטרקום בעלת זיהוי דיגיטלי

מערכת אינטרקום נוספות אשר מאפשרת כניסה חופשית לאנשים ספציפיים בלבד היא מערכת הנפתחת באמצעות טביעת אצבע או צ'יפ. היתרון האבטחתי של מערכות מסוג זה הינו משמעותי ביותר.

מערכת אינטרקום מרכזית IP

מערכות אינטרקום מסוג זה הינן מתקדמות ביותר והן מאפשרות לך לנהל את האינטרקום ואת כל המרכזייה שלך דרך ענן ווירטואלי מוגן לחלוטין.

מערכת אינטרקום אלחוטית

מערכות אינטרקום מסוג זה מהוות את שיא החידוש בעולם מערכות האינטרקום והן משתמשות בטכנולוגיית WIFI על מנת לזרז ולייעל את תהליך התקנת המערכת. מערכות אלו מתחברות לרשת האינטרנט הביתית ונעזרות בה, באופן אל חוטי, כדי להעביר נתונים.

מעבר להתקנה המהירה ולהעלמת הצורך בחיווט, האפליקציה של המערכות לטלפונים החכמים הופכת אותן למושכות ביותר. בעזרת האפליקציה ניתן, מכל מקום בעולם, לקבל התראות כאשר ישנם אנשים בדלת הכניסה, לראות ולשוחח איתם ולהחליט האם לשחרר עבורם את נעילת הדלת. אפליקציה זו מהווה פתרון עבור הורים אשר משאירים את ילדיהם לבד בבית, אנשים אשר מקבלים משלוחים רבים ובתי עסק עם עובדים רבים.

החיסרון היחידי במערכות אינטרקום אלו הוא שרשתות WIFI מסוימות עלולות להיות איטיות ולגרום לפעילות לא תקינה של האינטרקום. כדי לפתור בעיה זו ניתן, בבתים עם בעיות קליטה, לחבר את הפאנל ישירות אל הראוטר הביתי ובכך למנוע כל בעיות קליטה אשר עלולות להתרחש.

גולן נט מתקינה ומשווקת מערכות אינטרקום מכל סוג של החברות הגדולות בעולם כולל TADOR, Netvill, Palwintec, Rozcom.

Forma-0-1

צור קשר

נגישות